Bosch Video Gözetim Sistemleri

Video Gözetim Sistemleri

Bosch Video Gözetim Sistemleri, Elektrotech ailesi olarak; Günümüzün en yüksek güvenlik taleplerinin ötesine geçerek güvenliğin ötesinde net iş avantajları sunan akıllı çözümler geliştirmek üzere sürekli olarak teknolojinin sınırlarını zorluyıp güvenliğini sağlamaktayız. Güvenlik için bir sonraki mantıklı adımın, müşterilerin devasa miktardaki video verilerini başka bir amaçla kullanmaya başlamak için verileri anlamlandırmalarını sağlamak olduğuna inanıyoruz.

Uzmanlık alanları

Video güvenliğini yeniden gözden geçirmeden önce, video güvenliği ve veri yönetiminde mükemmelliğin sağlanması gerektiğinden emin olmalıyız. Bu nedenle akıllı portföyümüz, uzmanlık alanlarımız içinde kurulmuştur. En yüksek kalitedeki işe yarar görüntüleri, en düşük depolama gereksinimlerine ve ağ yüküne sahip en verimli bit hızlarını sunma ve video verilerini güvenli halde tutuyoruz.

En yüksek görüntü kalitesi

Rethinking video, acil bir durumda doğru bilgiyi verememe veya bir suç eyleminden sonra doğru kanıtları sunamamada, hiçbir bir anlam ifade etmez. Bosch, 4K ultra HD’ye kadar çözünürlükler, starlight teknolojisi ve mükemmel dinamik aralıklar gibi teknolojilerle en yüksek kaliteli görüntüleri sunar.

Akıllı bit hızı yönetimi

En iyi video gözetim sistemleri, video güvenliği ve mükemmel veri yönetimiyle sağlanmaktadır. Video veri yönetimi çözümlerimiz etkili güvenlik için güvendiğiniz video kalitesinden ödün vermeden depolama maliyetlerini ve ağ yükünü azaltmanıza yardımcı olarak başarı sağlar.

Veri güvenliği

Gözetim verileriniz, güvenliğini koruduğunuz kişiler ve tesisler kadar önemlidir. Bosch, uçtan uca veri güvenliği için tüm ağınızı kapsayan 4 adımlı bir yaklaşımla en yüksek standartları elde eder.

Elektrotech olarak; Bosch, güvenliği iyileştirmeye, verimliliği artırmaya ve maliyetleri azaltmaya yardımcı olan akıllı veriler sağlayan akıllı çözümler sunmak amacıyla geniş bir video güvenlik kameraları, kayıt çözümleri ve yazılımları yelpazesi sunuyoruz.

Video gözetim sistemlerinde kullandığımız ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek ve satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Diğer kategorilerimizde inceleme yapmak için burayı tıklayabilirsiniz.