Bosch Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Electrotech ailesi olarak; size her zaman en iyi güvenliği ve hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Kullanmakta olduğumuz, Bosch Kartlı Geçiş Sistemleri size her türlü proje için ölçeklendirilebilir bir sistem sunar. Portföyümüz farklı yazılım seçenekleri ve denetleyicilerden geniş bir okuyucu ve kimlik bilgileri yelpazesine kadar tüm kartlı geçiş bileşenlerini içerir. Bileşenlerin ölçeklendirilebilirlikleri sayesinde, sistem güvenlik ihtiyaçlarınıza göre büyür.

Projenize Esnek Çözümler

Electrotech ailesi olarak; kullandığımız Bosch Kartlı Geçiş Sistemleri size her türlü proje için genişletilebilir bir sistem sunar. Modüler kontrolör, okuyucular ve kimlik bilgileri gibi donanım bileşenlerinin ölçeklenebilirliği sayesinde sistemin kapsamı güvenlik ihtiyaçlarınıza göre genişler.

Kartlı Geçiş Sistemlerinin Avantajları

Doğru teknolojiye yatırım yapmak çalışanlarınız, saha ziyaretçileri ve nihayetinde şirket başarınızın korunmasında merkezi konumdadır. Doğal olarak işletmenize ait tesislerin mümkün olduğunca açık ve konuksever olmasının yanı sıra personel ve ziyaretçilerin bina içindeki hareketini kolaylaştırmak için yetkisiz girişlere karşı maksimum koruma sağlamanız gerekir.

Acil bir durumda, sadece işletmenizin geleceği değil, insanların yaşamları da kartlı giriş kontrol sistemlerinin güvenilir bir şekilde işleyişine bağlıdır. Bu son teknoloji, açık geçiş ve sıkı güvenlik kombinasyonu tam olarak Bosch Kartlı Geçiş Sistemlerinin size sunduğu şeydir.

Kartlı Geçiş Sistemlerinin Kullanım Alanları

Kartlı Geçiş Sistemleri, yemekhane kontrol sistemlerinde, personel kontrol sistemlerinde, firmalar, fabrikalar, iş hanları, ofisler, depo, özel bölümler, asansörler, siteler, plazalar tarafında kullanılmaktadır.

Kartlı geçiş sistemlerinde kullandığımız ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek ve satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Diğer kategorilerimizde inceleme yapmak için burayı tıklayabilirsiniz.